O firmě

Dovolte, abych vám představila naši firmu TAURA STYL .

TAURA vznikla v roce 2010 spojením dvou kamarádek Tatiany a Laury.  (Během intenzivní spolupráce spolu mimojiné napsaly i knihu Volejme do nebes prosím a děkuji.)
Od té doby se ale mnohé změnilo. Nyní, od roku 2018,  základ Taury představuje Laura (Aurelie Rubalová) a několik dalších spolupracovníků. Tatiana zůstává již jenom jako konzultantka, například v oblasti kuchyní.
Jelikož víme, že firem a služeb na interiéry je mnoho, my nabízíme něco výjimečného! Víme jak nakupovat, víme, že ledacos můžeme vytvořit svépomocí, víme jak leckteré zbytečnosti prodat a korunky použít na něco nového. Umíme vymyslet nízko nákladové řešení a poradit si s ním sami. Tam, kde mnozí řeknou: to nepůjde! – my nacházíme řešení. Tyto výzvy zbožňujeme.  Vždy je pro nás důležité pořizovat věci výhodně a neutrácet zbytečně. Máme slabost pro hezké věci, a i když to dá někdy zabrat, také to „drahé“ či „luxusní“ se nám mnohdy podaří sehnat velmi levně.   Nakupujeme v kamenných obchodech, ve výprodejích, v e-shopech, na aukcích, v bazarech, nebo si zajedeme do Německa, či do Polska. Když už víme, co chceme, tak pro to uděláme maximum, abychom to opatřili, a to za nejdostupnější cenu. Ze všeho nejvíc milujeme proměny založené na principu úklidu.
NOSNÁ MYŠLENKA TAURY:
Přátelé, mnozí z nás žijeme v chaosu a přeplněnost našich domácností nás zatraceně ovlivňuje v našich životech. Ta neuspořádanost hraje hlavní roli a my se nemůžeme divit, proč v našem životě je rovněž chaos, od depresí, nemocí, spory ve vztazích, až neschopnosti se v životě posunout dál. Je spousta snů a přání, která v životě máme, ale nevíme kudy se ubírat? Jsme přesvědčeni, a máme to na sobě vyzkoušené, že začít se má u sebe a rovnou si „z gruntu“ uklidit své zázemí.
Vytvořit si kolem sebe harmonii a pak se mohou další životní okolnosti dále přeskupovat... Je to terapie pro všechny zúčastněné.
Krásně o tom hovoří Jordan Peterson ZDE.
 
TAURA vám může změnit byteček anebo jen místnost k nepoznání. 
Můžete po ní chtít úklid, výmalbu, šití závěsů, prostě cokoliv, co s proměnou souvisí. TAURA odvádí velice komplexní služby a má oblibu v tom, v čem si ostatní nevědí rady. Pokud máte místnost plnou krámů a nevíte z jakého konce to vzít a co si s tím počít, volejte TAURU – neboť ta Vám za krátký čas a malý peníz předvede krásnou magickou práci a neodejde, dokud své dílo nedokončí.

Můžete mít obavy, že místnost, které chcete dát nový charakter a účel, je až příliš zahlcená věcmi, že je v ní až příliš velký nepořádek, než abyste nás chtěli pozvat. Ale omyl! To je to pravé pro nás. Vzít to „z gruntu“ jak se říká. TAURA miluje nepořádek, s kterým může zatočit. Nemusíte se obávat, Svým elánem vás přesvědčíme a již za pár hodin uvidíte, že vzácná návštěva může mít již brzy připravený krásný a útulný pokoj pro hosty, či paní domu novou pracovnu, děti pokojíček...  Je to na vás, co si v místnosti přejete mít. TAURA prostě ví, jak na to a splní vám přání!
Každý na světě má jiný vkus a zalíbení v jiných věcech. Vkus TAURY si můžete prohlédnout v záložce lahodící oku, a vytvořit si tak představu o našem stylu.

Ing. Tatiana Schreiberová


Co o Táně říká Laura?
Táňa je velice pilná a tvůrčí osobnost.  Komunikativní a spolehlivá. Má velké zkušenosti se zahradnictvím, šitím, jakákoliv ruční práce ji není cizí. Umí proměnit domov v krásný, útulný a velice pečlivě zorganizovaný. Každá věc, kterou Táňa uklízí, má své místo. Její šuplíky jsou puntičkářsky srovnané a promyšleně zorganizované. Má ráda krásné věci jak na zahradu, tak i domů.  Její šatník naprosto odpovídá jejímu myšlení. Vše musí ladit, být kvalitní a nezapomene na detaily.  Nepoznáte, zda kombinace, které volí, jsou z laciného anebo velmi luxusního obchodu. Shrnutí: Táňa má šmrnc a je puntičkář. Je s ní radost pracovat, jelikož má dostatek trpělivosti, skvěle mne doplňuje v mých nedostatcích.
Její silnou stránkou v TAURA stylu je nejen samotné tvoření, ale i obchod.


Aurelie Roubalová


Co o Lauře říká Táňa?
Laura neboli Aurelie, má krásné nejen jméno. Ona je tak nějak krásná celá. Zvnějšku i zevnitř. Mám pocit, že jí nikdy nedochází energie. Nabíjí se prací, která ji baví. Když něco tvoří, nepotřebuje spánek. Je plná nápadů, postřehů i cenných životních rad – to vše dokáže krátkým pohledem na vás nebo na věc. Co je ale ze všeho nejúžasnější, dokáže pomoct a poradit tak, že když ji posloucháte, může se vám život otočit o 180° (k lepšímu, pokud tedy chcete :-). Laura je požitkář, se kterým si všechno - jídlo, práci, kafe, slunce… vychutnáte tisíckrát víc, než bez ní.
Všechno zvládá přes to, že má 3 potomky.
Navíc je spolehlivá, komunikativní, tvůrčí, je s ní prdel a vůbec, jsem moc ráda, že jí znám a že mohu říct, že patří mezi mé přátele. TAURA by bez ní neexistovala.
Mimo jiné se Laura věnuje i mozaikám, které můžete vidět na www.aureliedesign.eu.