O firmě

Dovolte, abychom vám představily naši firmu TAURA STYL .

TAURA se zabývá proměnou interiérů, exteriérů i zahrad. Má pro Vaše domovy vždy originální nápady a mění jeho atmosféru.  Její výjimečnost spočívá především v ekonomické otázce řešení.
Jelikož víme, že firem a služeb na interiéry je mnoho, my nabízíme něco výjimečného! Víme jak nakupovat, víme, že ledacos můžeme vytvořit svépomocí, víme jak leckteré zbytečnosti prodat a korunky použít na něco nového. Umíme vymyslet nízkonákladové řešení a poradit si s ním samy. Tam, kde mnozí řeknou: to nepůjde! – my nacházíme řešení. Tyto výzvy zbožňujeme.  Vždy je pro nás důležité pořizovat věci výhodně a neutrácet zbytečně. Máme slabost pro hezké věci, a i když to dá někdy zabrat, také to „drahé“ či „luxusní“ se nám mnohdy podaří sehnat velmi levně.   Nakupujeme v kamenných obchodech, ve výprodejích, v e-shopech, na aukcích, v bazarech, nebo si zajedeme do Německa, či do Polska. Když už víme, co chceme, tak pro to uděláme maximum, abychom to opatřily, a to za nejdostupnější cenu.

TAURU tvoří dvě kutilky Tatiana Schreiberová a Aurelie Roubalová.  Mají již spousty zkušeností v proměnách. Několik jejich referencí si můžete prohlédnout v záložce “vaše proměny. TAURA vám může změnit byteček anebo jen místnost k nepoznání.  Můžete po ní chtít úklid, přesazování květin, výmalbu, šití závěsů, prostě cokoliv, co s proměnou souvisí. TAURA odvádí velice komplexní služby a má oblibu v tom, v čem si ostatní nevědí rady. Pokud máte místnost plnou krámů a nevíte z jakého konce to vzít a co si s tím počít, volejte TAURU – neboť ta Vám za krátký čas a malý peníz předvede krásnou magickou práci a neodejde, dokud své dílo nedokončí.
Můžete mít obavy, že místnost, které chcete dát nový charakter a účel, je až příliš zahlcená věcmi, že je v ní až příliš velký nepořádek, než abyste nás chtěli pozvat. Ale omyl! To je to pravé pro nás. Vzít to „z gruntu“ jak se říká. TAURA miluje nepořádek, s kterým může zatočit. Nemusíte se obávat, Svým elánem vás přesvědčíme a již za pár hodin uvidíte, že vzácná návštěva může mít již brzy připravený krásný a útulný pokoj pro hosty, či paní domu novou pracovnu, děti pokojíček...  Je to na vás, co si v místnosti přejete mít. TAURA prostě ví, jak na to a splní vám přání!
Každý na světě má jiný vkus a zalíbení v jiných věcech. Vkus TAURY si můžete prohlédnout v záložce „lahodící oku, a vytvořit si tak představu o našem stylu.


Ing. Tatiana Schreiberová


Co o Táně říká Laura?
Táňa je velice pilná a tvůrčí osobnost.  Komunikativní a spolehlivá. Má velké zkušenosti se zahradnictvím, šitím, jakákoliv ruční práce ji není cizí. Umí proměnit domov v krásný, útulný a velice pečlivě zorganizovaný. Každá věc, kterou Táňa uklízí, má své místo. Její šuplíky jsou puntičkářsky srovnané a promyšleně zorganizované. Má ráda krásné věci jak na zahradu, tak i domů.  Její šatník naprosto odpovídá jejímu myšlení. Vše musí ladit, být kvalitní a nezapomene na detaily.  Nepoznáte, zda kombinace, které volí, jsou z laciného anebo velmi luxusního obchodu. Shrnutí: Táňa má šmrnc a je puntičkář. Je s ní radost pracovat, jelikož má dostatek trpělivosti, skvěle mne doplňuje v mých nedostatcích.
Její silnou stránkou v TAURA stylu je nejen samotné tvoření, ale i obchod.


Aurelie Roubalová


Co o Lauře říká Táňa?
Laura neboli Aurélie, má krásné nejen jméno. Ona je tak nějak krásná celá. Zvnějšku i zevnitř. Mám pocit, že jí nikdy nedochází energie. Nabíjí se prací, která ji baví. Když něco tvoří, nepotřebuje spánek. Je plná nápadů, postřehů i cenných životních rad – to vše dokáže krátkým pohledem na vás nebo na věc. Co je ale ze všeho nejúžasnější, dokáže pomoct a poradit tak, že když ji posloucháte, může se vám život otočit o 180° (k lepšímu, pokud tedy chcete :-). Laura je požitkář, se kterým si všechno - jídlo, práci, kafe, slunce… vychutnáte tisíckrát víc, než bez ní.
Všechno zvládá přes to, že má 3 potomky, z toho dva dost mrňavý.
Navíc je spolehlivá, komunikativní, tvůrčí, je s ní prdel a vůbec, jsem moc ráda, že jí znám a že mohu říct, že patří mezi mé přátele. TAURA by bez ní neexistovala.